Owocny tydzień Maluchów

Pisaliśmy już o warsztatach teatralnych w skansenie u Państwa Golinowskich (Nadolice Wielkie). Miniony tydzień był pełnym wrażeń oraz wytężonej pracy aktorskiej dla naszych najmniejszych Pociech. Pod okiem pomysłodawczyni, pani Katarzyny Przyślewicz, oraz jej współpracowników, czyli: pana Stanisława Golinowskiego, pani Wiery Zawackiej, Joanny Mireckiej, Marii Kobyłeckiej oraz Irminy Traczyk nasi mali przyjaciele w warunkach obozowych, czyli śpiąc pod namiotami, ćwiczyli kunszt gry aktorskiej.

Efekty tygodniowej pracy z naszymi Pociechami oglądać można było w sobotę 20 sierpnia br w Skansenie państwa Golinowskich (Nadolice Wielkie), oraz w dniu 21 sierpnia br na festynie w Krzykowie oraz Parafialnych Dożynkach w Łanach (Gmina Czernica).

„Co w trawie piszczy” to opowieść o perypetiach łąkowych zwierzątek, stojących przed groźbą wykoszenia ich bujnego środowiska jakim jest dzika łąka.

Dzieci zagrały swoje role ze swadą i swoistą otwartością. Po występach otrzymały solidne brawa no i oczywiście coś słodkiego.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim osobom, które dopomogły czy to udzielając gościny, czy pomagając w szukaniu funduszy, czy tez w technicznej i logistycznej stronie całego przedsięwzięcia.

Jako stowarzyszenie (Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego Łan i Czernicy) mieliśmy także swój skromny wkład w sfinansowaniu części infrastruktury obozowiska.

Organizatorce, pani Katarzynie Przyślewicz dziękujemy za doskonały pomysł, świetną realizację, no i prosimy o kolejne pomysły i ich realizację.

Szczególne podziękowania należą się naszym Pociechom, za ich spontaniczną, pełną przejęcia, grę aktorską. Licznie zgromadzona publiczność i gromnkie oklaski niech będą zachętą dla Was do dlalszej pracy nad aktorskimi talentami.

Zdjęcia w Galerii – Warsztaty Teatralne

Piotr Gróbarczyk

Jesteś tutaj: Strona Główna Gazetka "Wokół Nas" Owocny tydzień Maluchów