Niedzielny rajd w Karkonoszach

Jesień wcale nie musi kojarzyć się ponuro. Przekonali się o tym uczestnicy tegorocznego jednodniowego wypadu w Karkonosze. Dnia 16 października br 33-osobowa grupa miłośników górskich wędrówek, wczesnym rankiem, wyruszyła autokarem z terenu naszej gminy (Czernica) do Karpacza. Po przybyciu na miejsce ustaliliśmy czas i miejsce wspólnego ogniska z kiełbaskami oraz odjazd autobusu. Osoby chcące przejść szlak grupą, poszły niebieskim szlakiem spod Świątyni Wang do Wielkiej Kopy skąd kolejką linową zjechali do Karpacza, a ci uczestnicy, którzy nastawili się na indywidualny rajd “rozsypali się po górach”.

Pogoda dopisała nam wyśmienicie. Bezchmurne słoneczne niebo, piękne widoki, wspaniała atmosfera, zdrowy wysiłek, a na końcu wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku połączone ze śpiewaniem przy wtórze gitar.

Wyrazy uznania dla uczestników, za ich zdyscyplinowanie oraz fantastyczną atmosferę.

Wyjazd zorganizowany został przez stowarzyszenie „Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego, Łan i Czernicy” i dotowany z funduszy wypracowanych przez stowarzyszenie w wysokości 650 zł.

Dziękuję wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły w organizacji przedsięwzięcia, a w szczególności zarządowi stowarzyszenia.

W obecnym roku planujemy jeszcze co najmniej jeden wyjazd w góry, którym rozpoczniemy sezon narciarski oraz pieszych wędrówek po śnieżnych górskich szlakach. Zapraszam zatem do śledzenia naszej witryny i korzystania z naszych ofert.

Zdjęcia w Galerii - Niedzielny Rajd w Karkonoszach

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Strona Główna Chodziarze Niedzielny rajd w Karkonoszach