Przyjaźń - Radość - Zdrowie

Fot. Piotr Gróbarczyk

Nordic Walking w Polsce zdobywa coraz więcej zwolenników. I rzeczywiście jest to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Opinie lekarzy są bardzo pozytywne o czym możemy przekonać się czytając pojawiające się na ten temat artykuły prasowe.

Nasze Stowarzyszenie od początku roku 2008 jest propagatorem tej formy aktywności ruchowej. Nasi członkowie chodzą w różnych grupach przemierzając codziennie piękne trasy na terenie naszej gminy.

Wspólne chodzenie to nie tylko wysiłek i płynące z niego korzyści dla ciała, ale również nawiązywanie nowych znajomości, to relacje interpersonalne tak bardzo cenne w atomizującym się społeczeństwie. Na wspólnej wędrówce jest czas na wymianę myśli, snucie planów nowych działań na kanwie naszych marzeń.

Otwierając tę stronę pragniemy dzielić się nie tylko naszymi przeżyciami ale przede wszystkim chcemy zachęcić Ciebie drogi Internauto do włączenia się w naszą inicjatywę. Razem będziemy pięknie spędzać czas tworząc nową jakość życia.

W sposób szczególny kierujemy nasze działania do osób samotnych, pokrzywdzonych przez los, przeżywających trudności, depresję, frustrację, jednym słowem wszelkie bolączki współczesnego człowieka.

Zapraszamy Ciebie drogi Przyjacielu, kimkolwiek jesteś, do naszej sekcji chodziarzy. Przyjdź i zakosztuj przyjaźni.

Piotr Gróbarczyk

Szczegółowe informacje - 0607-684-501 - Piotrek

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Archiwum 2009 Chodziarze 2009 Przyjaźń - Radość - Zdrowie